Apartamenty Downtown Apartments to idealne połączenie najwyższej hotelowej klasy z funkcjonalnością własnego mieszkania. Przyjemna, śnieżnobiała pościel oraz zestaw dwóch poduszek dla każdego Gościa to standard. Do tego obowiązkowy zestaw kosmetyków składający się z szamponu, dobrze pachnącego żelu, odżywki do włosów oraz balsamu do ciała. Pobyt naszym Gościom umila także zestaw powitalny w postaci pakietu herbat, kawy oraz podstawowych przypraw.
Zajezdnia Wrzeszcz 38 to idealny apartament na romatyczny wyjazd, lub rodzinny pobyt. Przystosowany jest dla maksymalnie 4 osób. Sypialnia wyposażona jest w duże i wygodne łóżko małżeńskie, oraz szafę. Kolejne miejsce do spania stanowi rozkładana sofa w salonie, który połączony jest z odpowiednio wyposażonym aneksem kuchennym. W mieszkaniu znalazło się oczywiście miejsce na łazienkę z wanną oraz pralką. Dodatkową przestrzeń stanowi balkon.
Do apartamentu przynależy również miejsce parkingowe w podziemnej hali garażowej.
Apartament zlokalizowany jest na 2 piętrze nowoczesnego apartamentowca, oddanego do użytku kilka lat temu. Zajezdnia Wrzeszcz 38 jest położona w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdańska. Jego lokalizacja to połączenie dobrze rozwiniętej infrastruktury z łatwym dostępem do centrum miasta oraz spokojnej atmosfery z dala od turystycznego zgiełku. Najbliższa okolica zaspokaja wszystkie codzienne potrzeby dzięki wielu punktom handlowym i gastronomicznym.
Niezależnie od tego, czy odwiedzasz Gdańsk w celach biznesowych i oczekujesz wygodnego dojazdu, czy też chcesz zrelaksować się na plaży – ta lokalizacja jest stworzona dla Ciebie. Plaża Brzeźno znajduje się w odległości 2,5 km od apartamentu. Serce Starego Miasta Gdańska to odległość 7km, jedynie 15 minut jazdy samochodem czy 20 minut tramwajem.
*do ceny pobytu należy doliczyć podatek miejski w wysokości 2,5 PLN za osobę za noc oraz kaucję zwrotną w formie preautoryzacji na karcie kredytowej/debetowej w wysokości do 500zł.
- Żelazko i sprzęt do prasowania
- Ekspres do kawy
- Internet w pokoju
- Lodówka
- Aneks kuchenny
- TV
- Miejsce parkingowe
- Balkon / taras
- Pralka
- Część wypoczynkowa
- Szafa
- Łazienka z wanną
- Suszarka do włosów
- Zestaw kosmetyków
- Ręczniki
- Zestaw do parzenia kawy lub herbaty