Apartamenty Downtown Apartments to idealne połączenie najwyższej hotelowej klasy z funkcjonalnością własego mieszkania. Przyjemna, śnieżnobiała pościel oraz zestaw dwóch poduszek dla każdego Gościa to standard. Do tego obowiązkowy zestaw kosmetyków składający się z szamponu, dobrze pachnącego żelu, odżywki do włosów oraz balsamu do ciała. Pobyt naszym Gościom umila także zestaw powitalny w postaci pakietu herbat, kawy oraz podstawowych przypraw.
Bastion Wałowa 89 to przestronny, 2-pokojowy apartament. Jest kompletnie urządzony oraz przemyślanie wyposażony. Znajduje się na 5. piętrze nowoczesnego apartamentowca. 45-metrowy apartament składający się z salonu połączonego z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, osobnej sypialni oraz łazienki przeznaczony jest dla maksymalnie 4 osób. Dodatkową przestrzeń stanowi balkon.
Apartament znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu oddanym do użytku w połowie 2020 roku. Jego niewątpliwą zaletą, oprócz ładnego wyglądu, jest lokalizacja. Od ścisłego centrum Starego Miasta dzieli nas kilka minut drogi pieszo. Duży walor to bliskość historycznej Stoczni Gdańskiej, która w chwili obecnej pełni centrum rozrywkowe miasta (ulica Elektryków, na której znajdziemy kilka klubów muzycznych i tak zwana 100cznia, połączenie muzyki, drinków oraz jedzenia).
*do ceny pobytu należy doliczyć podatek miejski w wysokości 2,5 PLN za osobę za noc oraz kaucję zwrotną w formie preautoryzacji na karcie kredytowej/debetowej w wysokości 500 zł.
- Internet w pokoju
- Lodówka
- Aneks kuchenny
- Telewizor z płaskim ekranem
- Kanały kablowe
- Część wypoczynkowa
- Szafa
- Łazienka z prysznicem
- Suszarka do włosów
- Zestaw kosmetyków
- Ręczniki
- Zestaw do parzenia kawy lub herbaty